PROFIL

Moderná rehabilitačná medicína v rehabilitačnom zdravotníckom zariadení RE-MED predstavuje lekársku diagnostiku a komplexnú starostlivosť v oblasti porúch pohybového aparátu a chrbtice pre deti i dospelých.

Disponujeme detektorom chrbtice SPINAL MOUSE, ktorý bez ožiarenia vyhodnotí základné parametre držania tela a odmeria rozsah pohybu chrbtice v oboch rovinách.

Fenomenálny rehabilitačný a rekondičný prístroj REFORMER umožní aktívne kontrolované cvičenie pri každej diagnóze a vráti pacientom radosť z pohybu.

Bolestivé syndrómy krčnej, hrudnej a driekovej chrbtice riešime s pomocou ultramodernej trakčnej jednotky TRU-TRAC na trakčnom stole.

Poskytujeme masáže, mobilizačné techniky, terapeutické programy fyzikálnej terapie aplikujeme z prístrojov na magnetoterapiu, laser, ultrazvuk, interferenčné a diadynamické prúdy vrátane Tens.

Pridanou hodnotou v našom zariadení je úsmev a dobrá nálada, ktorá sprevádza pacientov v rámci profesionálneho lekárskeho vyšetrenia a terapeutických ošetrení vyškolených fyzioterapeutov a masérov.